Sprawdź promocję!

Imię
Twój e-mail:
Wielokrotny wybór
Wyrażam zgodę na kontakt e-mailowy w celu umówienia spotkania i prezentacji oferty Admar s.c. Szczegółowe informacje dotyczące celów i zasad przetwarzania oraz przysługujących uprawnień, w tym prawa do wycofania udzielonej zgody znajdują się w Polityce prywatności
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Pobieram ofertę

Czekasz na promocję?

Zapisz się do newslettera, a poinformujemy Cię o planowanej obniżce cen!

Imię
Twój e-mail:
Zgoda
Wyrażam zgodę na kontakt e-mailowy w celu prezentowania oferty domów mobilnych Admar. Szczegółowe informacje dotyczące celów i zasad przetwarzania oraz przysługujących uprawnień, w tym prawa do wycofania udzielonej zgody znajdują się w Polityce Prywatności.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany. Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Pobierz ofertę

Skontaktuj się z nami

Z tego wpisu dowiesz się:

19 lutego 2023

Trendy w budowie domków mobilnych

Budowa domków mobilnych to coraz popularniejsze rozwiązanie dla osób poszukujących alternatywnych sposobów zamieszkania lub rekreacji. Poznaj trendy w budowie domków mobilnych. Co jest modne, a co już dawno przestało być wykorzystywane tego rodzaju budynkach?

 

 

 

Zrównoważony rozwój przy projektowaniu i budowie domków mobilnych

 

Coraz więcej osób zwraca uwagę na ekologię i zrównoważony rozwój, dlatego w budowie domków mobilnych stosuje się coraz częściej materiały ekologiczne, takie jak drewno, słoma, glina, czy kamienie naturalne. W domkach z naturalnych materiałów bardzo często montuje się również systemy zbierania wody deszczowej i paneli fotowoltaicznych. To w pełni odpowiada charakterowi domków mobilnych, które są wprost stworzone do osadzania ich jak najbliżej natury i korzystania z jej dobrodziejstw z poszanowaniem wszelkich dóbr, które pozyskujemy ze środowiska.

 

 

Domki w minimalistycznym stylu

 

Domki mobilne w stylu minimalistycznym są coraz bardziej popularne. Charakteryzują się one prostymi formami, jasnymi kolorami, i ograniczoną liczbą mebli. W takich domkach często stawia się na funkcjonalność i wykorzystanie przestrzeni w sposób maksymalny. Warto zwrócić uwagę, że minimalizm jest bardzo bliski trendowi ekologicznemu. Hołduje zasadzie, że mniej znaczy lepiej. Mniej przedmiotów, w które zaopatrujemy się na co dzień sprzyja oszczędzaniu środowiska naturalnego. Większa, uporządkowana przestrzeń to również przyjazne dla ludzi otoczenie, zachęcające do skupienia się na relacjach międzyludzkich oraz własnym wnętrzu, zamiast na ujarzmianie chaosu tworzącego się wokół.

 

 

 

Nowoczesne technologie

 

W domkach mobilnych wykorzystuje się nowoczesne technologie, a w tym między innymi inteligentne systemy sterowania klimatyzacją, oświetleniem, czy roletami. Takie rozwiązania nie tylko zwiększają komfort mieszkańców domku, ale również pozwalają na oszczędność energii.

 

 

Hybrydowy domek mobilny

 

Nie tylko branża motoryzacyjna bada możliwości tzw. hybryd. W budowie domków mobilnych, coraz częściej wykorzystuje się różne materiały, takie jak drewno, stal, beton i tworzywa sztuczne, tworząc hybrydowe rozwiązania. Dzięki temu można uzyskać lepszą wytrzymałość, izolację cieplną i akustyczną, a także ciekawszy design.

 

 

Personalizacja w domkach mobilnych

 

Któż z nas nie zwraca uwagi na drobne detale, które powodują, że darzymy jakieś otoczenie większym sentymentem niż inne miejsca. Z sukcesem wykorzystuje się tę naszą skłonność do wyszukiwania bliskich sobie szczegółów, dodatków czy ogólnie rzecz ujmując, niestandardowych elementów przy budowie domków mobilnych. Są one coraz bardziej indywidualizowane, zgodnie z potrzebami i preferencjami klientów. Klienci często mają możliwość wyboru kolorów, wykończenia, układu pomieszczeń, czy dodatkowych elementów, takich jak tarasy czy altany.

 

 

Poznajmy się

ADMAR s.c.

Kontakt

Posiadamy niezliczoną ilość projektów, jednakże w kontakcie z klientem stawiamy na rozmowę. Słuchamy naszych klientów, dlatego często projekty są tworzone wspólnie.

 

Modyfikujemy je dopasowując do oczekiwań użytkownika. Sukcesem naszej firmy jest praca zgranego zespołu, nowoczesna technologia oraz maszyny używane w procesie produkcji drewna.

Telefon: