Sprawdź promocję!

Imię
Twój e-mail:
Wielokrotny wybór
Wyrażam zgodę na kontakt e-mailowy w celu umówienia spotkania i prezentacji oferty Admar s.c. Szczegółowe informacje dotyczące celów i zasad przetwarzania oraz przysługujących uprawnień, w tym prawa do wycofania udzielonej zgody znajdują się w Polityce prywatności
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Pobieram ofertę

Czekasz na promocję?

Zapisz się do newslettera, a poinformujemy Cię o planowanej obniżce cen!

Imię
Twój e-mail:
Zgoda
Wyrażam zgodę na kontakt e-mailowy w celu prezentowania oferty domów mobilnych Admar. Szczegółowe informacje dotyczące celów i zasad przetwarzania oraz przysługujących uprawnień, w tym prawa do wycofania udzielonej zgody znajdują się w Polityce Prywatności.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany. Dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Pobierz ofertę

Skontaktuj się z nami

Z tego wpisu dowiesz się:

07 maja 2023

Dlaczego domki mobilne są idealnym rozwiązaniem dla miłośników podróży i kempingu?

Jeśli jesteś miłośnikiem podróży i kempingu, to na pewno już zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele korzyści oferuje posiadanie domku mobilnego. Jednak, jeśli wciąż się zastanawiasz czy warto zainwestować we własny dom na kółkach, to w tym wpisie znajdziesz kilka dodatkowych argumentów, które pomogą Ci podjąć decyzję.

 

 

Mieszkaj wygodnie tam, gdzie chcesz

 

Domek mobilny to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie. Dzięki temu, że posiada koła, bez trudu przemieścisz go, tam, gdzie chcesz. Nie musisz martwić się o wynajmowanie hoteli czy wynajmowanie mieszkań, ponieważ Twój własny domek mobilny jest zawsze do Twojej dyspozycji.

 

W domku, oprócz standardowego wyposażenia, takiego jak łóżka, stół czy krzesła, można korzystać także z dodatkowych udogodnień, takich jak telewizor, klimatyzacja czy ogrzewanie. Wszystko to sprawia, że domki mobilne są idealnym rozwiązaniem zarówno dla singli, jak i dla większych rodzin, które chcą cieszyć się wygodą i komfortem podczas swoich podróży.

 

 

Korzystaj z wypoczynku bez granic

 

Posiadacze domku mobilnego, mogą czuć się w nim tak swobodnie, jak we własnym domu. Jednocześnie mogą w pełni korzystać z uroków otaczającej przyrody i poznawać nowe okolice.

 

Ty również możesz zamieszkać tam, gdzie chcesz i odkrywać nowe miejsca, bez konieczności rezygnowania z komfortu, który daje własny dom. Nie musisz dostosowywać swojego planu podróży do godzin otwarcia hotelu czy pensjonatu, ponieważ Twój domek mobilny zawsze będzie czekał na Ciebie. Pamiętaj, że taki domek możesz postawić nawet na trudnym gruncie, np. nad brzegiem jeziora czy stawu. W ten sposób zapewnisz sobie i bliskim dodatkowe, niezapomniane wrażenia, jakie daj wypoczynek na łonie natury.

 

 

Super wakacje za niewielkie pieniądze

 

Domki mobilne pozwalają na oszczędność pieniędzy i czasu. Nie musisz płacić za drogie noclegi w hotelach czy pensjonatach, a jednocześnie masz dostęp do wyposażenia i udogodnień, które znajdują się w Twoim własnym domu mobilnym. Jeśli lubisz pichcić w kuchni, możesz samodzielnie przygotowywać pyszne posiłki. Jednocześnie zyskasz pewność co do jakości spożywanych dań, a przy okazji oszczędzisz czas i pieniądze na jedzenie poza domem.

 

 

Relaksuj się na łonie natury

 

Posiadanie domku mobilnego pozwala na kontakt z naturą i wypoczynek w otoczeniu przyrody. Bez względu na to, czy kochasz góry, czy nadmorskie plaże, domek mobilny pozwoli Ci na spędzenie czasu w pięknych okolicach, z dala od zgiełku miasta. Możesz obserwować piękne krajobrazy, korzystać z uroków natury i cieszyć się wolnością, którą oferuje Ci Twój domek mobilny.

 

 

Wakacje z dużą rodziną? To nie problem!

 

Posiadanie domku mobilnego jest doskonałym rozwiązaniem dla dużych rodzin. W zależności od modelu, domki mobilne mogą pomieścić od 2 do 8 osób. Domki mobilne pozwalają na rodzinne spędzanie czasu w pięknych okolicach, z dala od zgiełku miasta. Dzięki temu można wspólnie odkrywać nowe regiony i krajobrazy, nie narażając domowego budżetu na przesadne koszty. 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat domków mobilnych? Zadzwoń do nas!  +48 693 779 957

 

 

 

Poznajmy się

ADMAR s.c.

Kontakt

Posiadamy niezliczoną ilość projektów, jednakże w kontakcie z klientem stawiamy na rozmowę. Słuchamy naszych klientów, dlatego często projekty są tworzone wspólnie.

 

Modyfikujemy je dopasowując do oczekiwań użytkownika. Sukcesem naszej firmy jest praca zgranego zespołu, nowoczesna technologia oraz maszyny używane w procesie produkcji drewna.

Telefon: